Wracamy w teren

Wracamy w teren

wracamy do usuwania eternitu

Miło nam poinformować, że przynajmniej w części województwa jest wybrany wykonawca praz związanych z usuwaniem eternitu i ekipy mogą zacząć pracę w terenie. Wykonawcą prac została firma P.P.H.U. WAGRA Wacław Ostrowski. 

Na razie wykonawca będzie pracował w takich powiatach jak: kraśnicki, janowski, biłgorajski, hrubieszowski, tomaszowski, zamojski i Miasto Zamość.

Mieszkańcy, których nieruchomości znajdują się w gminach na terenie w/w powiatów i którzy złożyli już swoje wnioski, mogą czekać na kontakt ze strony wykonawcy prac i oczekiwać za zabranie eternitu. 

Mieszkańcy, którzy chcą usunięcia eternitu z dachu budynku, powinni oczekiwać na kontakt ze strony wykonawcy. W razie potrzeby mogą również zadzwonić pod wskazane nr telefonu w celu indywidualnego uzgodnienie terminu demontażu.

nr telefonów: 694-489-833 i 664-473-690

Mieszkańcy pozostałych powiatów muszą jeszcze uzbroić się w cierpliwość, ponieważ procedura wyboru wykonawcy musi się odbyć jeszcze raz. W tej chwili przetarg jest ogłoszony a termin składanie ofert upływa 1 czerwca br. Dopiero po tym terminie będziemy wiedzieć więcej nt. dalszych prac. 

 

 

Data publikacji: 29.04.2020